Kate Upton

9 months ago by in Glamour Models, Models, News Tagged: , , , , , , , ,

Intro

Kate Upton, fotoğraflar, sızan çıplak, çıplak, üstsüz, nackt, çıplak, model

Magazine Ödülleri. Bu kutsal Sports Illustrated Swimsuit. Ile başlayan yükseliş, onun üç yıl içinde güzellik punctuates sonra 2011 ve yılın Debutante adlandırarak, gerçekten 22 yıl kukla ortaya Spor Spor Illustrated dergisinin çekicilik yayınlanması onun 2012 ve 2013 numaraları kapağında görüntüleyerek. Kate de ilk SI Swimsuit 2014 takvim sayfasını görünür.
Yıllık inceleme için Kate Upton herşeyi yaptım! Klasik photoshoot bikini ağırlıksız çekim bir plajda, bodypainting ve Antarktika gezisi geçerek, St. Joseph Michigan yerli bomba çekicilik kendi numaralarını başarılı olmak için her zaman geldi. Bu Yıl, Kate de ruhları Vogue, Elle nihayet İngiltere için Prada ceket ve siyah bodysuit İngiliz baskısı için, V iç çamaşırı vintage ilham iç çamaşırı poz işaretlenmiş.
2014 yılında, Kate Upton da Haziran ayında yayımlanan filmi Üçlü İttifak, onu oyunculuk yaptı. İnsanlar tarafından verilen ödül Kate de aşkı buldu ettiği görkemli bir yıl girmiştir. Şanslı oyuncu profesyonel beyzbol ve Justin adına yanıt Verlander.

Kate Upton | kate-upton-nude-1 Kate Upton | kate-upton-nude-2 Kate Upton | kate-upton-nude-3 Kate Upton | kate-upton-nude-4 Kate Upton | kate-upton-nude-5